Hakkımızda
50364
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-50364,theme-borderland,eltd-core-1.2,woocommerce-no-js,borderland-|-shared-by-wptry.org-theme-ver-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,vertical_menu_inside_paspartu,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,columns-3,type1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive

Türk Lezzetlerini Tatmaya Hazır Mısınız?

Hakkımızda

a

Sharkan, her yaştan insanı kucaklayan bir Türk markasıdır. Dünyanın bir çok köşesinde faaliyet göstermeyi amaçlayan Sharkan Firması ile Dünyanın dört bir yanında yaşıyan Türklere ve Türk mutfağını keşfetmeyi amaçlayan yabancıları yiyebilecekleri en iyi yemek deneyimini yaşatlamayı da amaçlar.

Sharkan, her yaştan insanı kucaklayan bir Türk markasıdır. Türkiye’de mutfağa meraklı ve yeni şeyler denemeye hevesli birçok insan olduğunu biliyoruz. Ancak Dünya’daki insanlar, ülkemizin lezzet yönünden zenginliğini henüz tam olarak kavrayabilmiş değiller. Bu nedenle ülkemizdeki tüm yerel lezzetleri ve dünyanın diğer ucundaki lezzetleri yemeklerimizin içine sığdırıyoruz. Anadolu’nun ve Dünyanın eşsiz lezzetlerini içinde barındıracak şekilde, son yuduma kadar taze ve sıcak olarak sizlere sunuyoruz.
Ürünlerimizde göreceğiniz her malzemeye aslında aşinasınız. Şimdiye kadar hiçbir şekilde böyle görmediniz. Amacımız müşterilerimizin çocukken yedikleri eşsiz yemekleri, eşsiz sunumlar ile birlikte sunup hizmet etmektir. Tadına bakacağınız her ürün sizi kesinlikle geçmişten gelen naif duygulara götürecektir, eşsiz sunumlar ile sizleri özel hissettirecek. Memleketinize hasret olsanız da size çok iyi geleceğimize eminiz. Çünkü kesinlikle bölgenize ait bir yemeğimiz var. Evet çok iddialıyız çünkü tamamen doğal ve yöresel lezzetlerden oluşuyoruz. Sadece ürünlerimizle değil, konseptimizle de sizleri büyüleyeceğimizden eminiz. Konvansiyonel bir et lokantası yada tatlı dükkanı yada eşsiz lezzetleri yiyebiliceğiniz lokal bir Restoran olmaktan ziyade konseptimizle ‘eski kültür yemekleri servis eden lokanta kültürü’ mantığını benimsiyoruz. Çünkü yemek yiyip kalkmanı istemiyoruz. Neşeli ve iştah açıcı ürünlerimizi konseptimizle adeta harmanladık. Bu aurayı kesinlikle ilk saniyede hissedeceksiniz.

Günlük ve Organik

Geleneksel yemeklerin harika olduklarında en lezzetli yemek olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle günlük kullandığımız sebzeler ve kullandığımız etler, günlük ve organik besinler olarak karşımıza çıkmaktadır. Her şey yerel organik mağazalardan geliyor.

Misyonumuz

Ev gibi bir ortamda yüksek kaliteli, geleneksel yemekleri sizler için hazırlıyor ve sunuyoruz. İnsanların yemek yeme şeklini değiştirmek için, restoran endüstrisinde ve ötesinde bir değişime ilham vermek için çalışıyoruz. Misyonumuz, insanları her Sharkan restoranında yemek yerken WOW dedirtmektir!

Amacımız

Amacımız, çalışanlarımız, toplum ve çevre için daha iyiye doğru çalışırken lezzetli, kaliteli yemekler ve sıra dışı restoran deneyimi ile müşterilerimize mutluluk sunmaktır.

Ünlülerin Yorumları